O NAS

suit_resized

Jesteśmy biurem tłumaczeń obecnym na rynku od 2008 roku. Od tego czasu nasza oferta stale się poszerzała i dostosowywała do potrzeb naszych klientów. Dziś zajmujemy się profesjonalnym dostarczaniem przekładów w ponad 40 językach.
W naszym zespole znajdują się doświadczeni lingwiści gwarantujący tłumaczenia na najwyższym poziomie językowym i merytorycznym. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, dzięki czemu możesz mieć pewność, że powierzone nam teksty są poprawne i rzetelne. Stale się doskonalimy i poszerzamy swoje umiejętności, gdyż lubimy swoją pracę. Rozumiemy Cię globalnie i możesz na nas liczyć.

Oferujemy szeroki zakres usług, w tym:
• tłumaczenia pisemne – specjalistyczne, techniczne, przysięgłe,
• tłumaczenia ustne – symultaniczne, konsekutywne, szeptane,
• tłumaczenia stron internetowych,
• tłumaczenia audiowizualne.
Otwarci na potrzeby klientów przeprowadzamy także rozmowy telefoniczne w wielu językach, wykonujemy filmy i gry 3D, zajmujemy się również składem graficznym DTP.

Każde zlecenie wymaga zaangażowania doświadczonego w danej dziedzinie tłumacza. Nasi eksperci posiadają stosowne kwalifikacje, by sprostać wszelkim wyzwaniom językowym. Gwarantujemy wysoką jakość tłumaczeń i obsługi. Jesteśmy taktowni, dyskretni, poufni i rzetelni. Pracujemy w oparciu o procedury zgodne z ISO 9001.

Biuro tłumaczeń Radmal – Rozumiemy Cię globalnie.

WYCENA ON-LINE

Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia?

Zadzwoń do nas +48 46 814 49 64 lub napisz e-mail bok@radmal.pl
Świadczymy usługi na najwyższym poziomie.
Rozumiemy Cię globalnie!

Wycena