Formatowanie tekstu i skład DTP

Radmal to coś więcej niż tłumaczenia. Wspieramy Twoje cele i proponujemy nowe rozwiązania, dzięki którym zaoszczędzisz swój czas a Twoja praca stanie się prostsza. Oferujemy Ci kompleksową usługę: profesjonalnego tłumaczenia, obróbki graficznej oraz przygotowania materiałów do druku. DTP (ang. desktop publishing) to przygotowanie materiałów do publikacji w druku oraz w Internecie. Gwarantujemy Ci, że tekst po tłumaczeniu, który naturalnie zmienia swoją objętość, nie będzie przelewał się przez łamy i pola tekstowe. To właśnie dzięki usłudze DTP produkt finalny jest tożsamy z plikiem źródłowym, który od Ciebie otrzymaliśmy. W przypadku materiałów reklamowych przeznaczonych do druku otrzymasz od nas plik w wysokiej rozdzielczości z paserami, spadami i liniami cięcia.

Dlaczego usługa DTP jest tak ważna?

DTP to usługa, dzięki której zachwycisz swoich klientów nie tylko treścią, ale i szatą graficzną Twoich dokumentów promocyjnych. Dzięki DTP przetłumaczony tekst jest spójny z identyfikacją
wizualną materiałów i gotowy do publikacji.
Opracujemy dla Ciebie dokumenty firmowe, ulotki, foldery, oferty handlowe czy prezentacje multimedialne. Zamówisz u nas także grafkę webową czy też skład książek.
Opracowania graficzne wykonujemy w sprawdzonych programach graficznych m.in: Adobe Acrobat (PDF), Corel, Adobe InDesign. Otrzymasz od nas pliki w każdym, wymaganym przez Ciebie formacie. Przekażemy Ci gotowy produkt, który będzie efektywnym narzędziem w Twojej pracy.

Więcej na naszym blogu: Formatowanie Tekstu

WYCENA ON-LINE

Zadzwoń do nas +48 46 814 49 64 lub napisz E-mail bok@radmal.pl
Świadczymy usługi na najwyższym poziomie.
Dzięki kadrze pracowników sprostamy każdemu zleceniu.

Wycena