O NAS

suit_resizedNie będziemy pisać, że działamy od 2008 roku i jesteśmy wiodącym biurem tłumaczeń w Polsce o ugruntowanej pozycji na rynku. Zamiast tego, powiemy Ci, co możemy dla Ciebie zrobić – już teraz.
Biuro Tłumaczeń Radmal powstało po to, aby spełniać Twoje najwyższe oczekiwania – za każdym razem. Gwarantujemy Ci doskonałą jakość usług, ponieważ współpracujemy z najlepszym zespołem tłumaczy w Polsce i za granicą. Spełnimy każde Twoje życzenie. Wykonamy dla Ciebie tłumaczenia pisemne, ustne, przysięgłe oraz tłumaczenia techniczne. Ale to nie wszystko. Zajrzyj do zakładki Oferta (radzę ją podlinkować na stronie: przyp. Dominika Tarnacka) i sprawdź sam, w jaki sposób możemy ułatwić Twoją pracę i sprawić, że szybciej osiągniesz swoje cele.

Twój projekt jest dla nas najważniejszy. Po szczegółowej analizie starannie przydzielimy go do odpowiedniego tłumacza, który sprosta Twoim indywidualnym potrzebom. Kontakt z nami jest prosty i szybki. Zależy nam na Twoim czasie. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz, a my przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę.

Naszymi klientami są największe polskie oraz zagraniczne firmy. Z radością będziemy służyć także i Tobie.
Pracujemy w oparciu o procedury zgodne z ISO 9001. Dzięki wykorzystaniu programów typu CAT nasze tłumaczenia są zawsze na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Przetłumaczymy to, co dla Ciebie ważne na ponad 40 języków!

Poznajmy się lepiej!

Zobacz naszą prezentację – prezentacja-radmal-new

WYCENA ON-LINE

Zadzwoń do nas +48 46 814 49 64 lub napisz E-mail bok@radmal.pl
Świadczymy usługi na najwyższym poziomie.
Dzięki kadrze pracowników sprostamy każdemu zleceniu.

Wycena