Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne dokumentów pozwolą Ci skutecznie osiągnąć zamierzone cele biznesowe. Dzięki nim, zbudujesz siłę swojej marki, nawiążesz kontakt z Klientami zagranicznymi i zaczniesz czerpać dodatkowe zyski ze swojej pracy. Twoją sprawą zajmie się doświadczony tłumacz dokumentów biurowych i prawnych. Jeśli poszukujesz profesjonalistów – nasze biuro tłumaczeń to miejsce dla Ciebie.

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne to doskonałe wsparcie na spotkaniach biznesowych, konferencjach czy negocjacjach. Nasi tłumacze sprawią, że w towarzystwie osób z różnych stron świata będziesz miał pełną kontrolę nad sytuacją – poczujesz się pewnie i swobodnie. Skorzystaj z usług profesjonalistów – wybierz biuro tłumaczeń Radmal.

Tłumaczenia uwierzytelnione

Oferujemy tłumaczenia ustne oraz tłumaczenia pisemne dokumentów, które ze względu na swą wagę i urzędowy charakter, muszą być poddane uwierzytelnieniu. Tłumacz przysięgły z Biura Tłumaczeń Radmal jest do Twojej dyspozycji przy podpisywaniu umów i aktów notarialnych. Każdy tłumacz dokumentów prawnych posiada do tego odpowiednie kwalifikacje.

Tłumaczenia specjalistyczne

Procedury jakościowe, które stosujemy w biurze tłumaczeń Radmal, gwarantują Ci najwyższą jakość przekładów dokumentów specjalistycznych. Aby Twoje materiały były doskonałe i precyzyjne w warstwie merytorycznej, zajmie się nimi tłumacz przysięgły, lub fachowiec z danej dziedziny.

Biuro tłumaczeń Radmal – tłumaczenia dokumentów na najwyższym poziomie!

Biuro tłumaczeń Radmal to doskonali lingwiści, którzy są jednocześnie ekspertami w konkretnych dziedzinach. Każdy tłumacz w naszym zespole posiada odpowiednie kwalifikacje do pracy, udokumentowane licznymi certyfikatami i dyplomami. Do Twojej dyspozycji jest tłumacz przysięgły, specjalistyczny, a także dokumentów (prawnych, biurowych, samochodowych).

Specjalistyczne tłumaczenia dokumentów

Współpracujemy z lekarzami, naukowcami, prawnikami, inżynierami, specjalistami od nowoczesnych technologii, którzy czuwają nad poprawnością naszych tłumaczeń. Jeśli zastanawiasz się, ile kosztują nasze usługi, skontaktuj się z nami. Nasz cennik dopasowany jest do indywidualnego zlecenia.

Fakty w liczbach

1027

Zadowolonych Klientów

5375

Zrealizowanych zleceń

11378

Przetłumaczonych stron

692

Wypitych filiżanek kawy

Języki na jakie tłumaczymy:

UKtłumaczenia angielski CNtłumaczenia chiński DKtłumaczenia duński FNtłumaczenia fiński FRtłumaczenia francuski
EStłumaczenia hiszpański DEtłumaczenia niemiecki NOtłumaczenia norweski RUtłumaczenia rosyjski INtłumaczenia hindi
KZtłumaczenia kazachski SEtłumaczenia szwedzki THtłumaczenia tajski TRtłumaczenia turecki EEtłumaczenia estoński
IStłumaczenia islandzki JPtłumaczenia japoński KPtłumaczenia koreański MTtłumaczenia maltański TGtłumaczenia tadżycki
TRtłumaczenia kurdyjski MLtłumaczenia malajski NPtłumaczenia nepalski MOtłumaczenia mongolski TRtłumaczenia turkmeński